Пункт вільного доступу до Інтернет мережі

Пункт вільного доступу до мережі Інтернет, відкритий у 2013році.

У якому Ви зможете  скористатися мережею інтернет як на стаціонарному комп’ютері, так і на своєму власному, у WiFi зоні, насолодитися спілкуванням зі своїми друзями та рідними, використовуючи сучасні веб-камери, а також скачати необхідну інформацію.

Завдяки тому, що комп’ютери оснащені пристроями для індивідуального прослуховування, і високій швидкості інтернету ви зможете переглядати улюблені фільми, мультики та передачі он-лайн.

Учні та студенти можуть знайти усю необхідну інформацію для навчання та саморозвитку.  Випускники шкіл мають змогу подати анкети до центрів ЗНО (зовнішнього незалежного оцінювання) та роздрукувати усі необхідні для цього документи.

Якщо вас зацікавив уривок з книги, що знаходиться у фондах читальних залів, ви можете, скориставшись нагодою, відсканувати необхідні сторінки і зберегти їх на електронному носії, щоб в подальшому використовувати їх..

Кваліфіковані представники відділу будуть раді Вас бачити, а за потреби нададуть допомогу: у створенні відеороликів, презентацій, побудові графіків та схем, підборі інформації для Ваших творчих робіт, рефератів тощо.

Відділ оснащений 3 робочими місцями, чорно-білим  принтерами, сканером.

Не упустіть нагоди здобути нові знання та нових друзів разом з бібліотекою!

 .